Az idei évben első alkalommal köszöntötte csekély ajándékkal a Polgárőrök Mikulása a gyerekeket.

 

Egyesületünk a Somogysámsoni Irodalmi Kör tagjaival, önkénteseivel közösen megrendezett Mikulásváró versmondó verseny végeztével a gyerekek várakozásának megfelelve - hó nem lévén- a Polgárőr szolgálati kocsi szállította a Faluházhoz a Mikulást. A gyerekek nagy örömére. A Mikulás -Egyesületünk egyik tagja - az Önkormányzat és a Polgárőr Egyesület nevében egy-egy mikuláscsomagot adott a versmondó verseny gyerek résztvevőinek.

A sötétedés után a Mikulás a szolgálati kocsival meglátogatta a Polgárőr Egyesületünk tagjainak gyermekeit, hogy átadja a Mikulás csomagokat.

 

A bátrabb gyerekek verssel köszönték meg az ajándékot. Megígérték, hogy jók lesznek és jövőre is várják a Mikulást.  

Simon László István

 

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.